Wakacyjne warsztaty rysunkowe

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem i dysponujesz wolnym czasem w okresie wakacji, zapraszamy Ciebie na zajęcia w Naszej Pracowni. W czasie WARSZTATÓW WAKACYJNYCH zostaniesz wprowadzony w najważniejsze zagadnienia teorii perspektywy, światłocienia, grafiki rysunkowej, anatomii oraz rysunku pejzażu i zieleni. Zajęcia w grupach wakacyjnych mogą stanowić świetne wprowadzenie do programu zajęć normatywnych (prowadzonych od września do czerwca), pozwalają dokładniej i szerzej zrozumieć podstawy zagadnień rysunkowych i graficznych.

Osoby, które uczestniczą w zajęciach w czasie wakacji, po przerobieniu materiału "wakacyjnego", kontynuują często naukę w okresie roku szkolnego.

Jeżeli jesteś hobbystą i traktujesz rysunek jako rozwinięcie swoich zainteresowań – w czasie WARSZTATÓW WAKACYJNYCH zostaniesz poprowadzony indywidualnym tokiem nauczania, dopasowanym do twoich potrzeb i zainteresowań.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną – w czasie WARSZTATÓW WAKACYJNYCH będziesz miał szanse dokładniej przeanalizować klasykę tematów plastycznych tj. martwa natura, anatomia, architektura w pejzażu, tematy projektowe, akwarela, ołówek, piórko...

W okresie wakacji, uczestnicząc w 8 - miu zajęciach, przerobisz cały program początkujący.
Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.

Opłata czesne dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań wakacyjnych.

Opłata za kurs dla osób początkujących w okresie wakacyjnym - 500 zł (2 miesiące).

Zajęcia podstawowe (4 godziny zegarowe) odbywają się raz w tygodniu w wybranej grupie.
W przypadku opuszczenia zajęć (np. z powodu wyjazdu) można je zrealizować w innym terminie.
Układ zajęć jest elastyczny - możesz dostosować go do swoich planów wakacyjnych - zajęcia podzielone są na 8 zadań rysunkowych (czterogodzinnych bloków), które możesz wykonywać we wszystkich terminach wakacyjnych.


Grupa 1 - Czwartek 16-20 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 5 lipca 2018

Grupa 2 - Piątek 16-20 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 6 lipca 2018

Grupa 3 - Sobota 10-14 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 7 lipca 2018

Serdecznie zapraszamy.

Na zajęcia wakacyjne w grupie początkującej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479, wypełniając formularz zgłoszeniowy (umieczony poniżej) lub wysyłając e-mail.

Formularz zgłoszeniowy

Wybierz grupę w której chcesz uczestniczyć:

*- Pola wymagane