Wakacyjne warsztaty rysunkowe

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem i dysponujesz wolnym czasem w okresie wakacji, zapraszamy Ciebie na zajęcia w Naszej Pracowni. W czasie WARSZTATÓW WAKACYJNYCH zostaniesz wprowadzony w najważniejsze zagadnienia teorii perspektywy, światłocienia, grafiki rysunkowej, anatomii oraz rysunku pejzażu i zieleni. Zajęcia w grupach wakacyjnych mogą stanowić świetne wprowadzenie do programu zajęć normatywnych (prowadzonych od września do czerwca), pozwalają dokładniej i szerzej zrozumieć podstawy zagadnień rysunkowych i graficznych.

Osoby, które uczestniczą w zajęciach w czasie wakacji, po przerobieniu materiału "wakacyjnego", kontynuują często naukę w okresie roku szkolnego.

Jeżeli jesteś hobbystą i traktujesz rysunek jako rozwinięcie swoich zainteresowań – w czasie WARSZTATÓW WAKACYJNYCH zostaniesz poprowadzony indywidualnym tokiem nauczania, dopasowanym do twoich potrzeb i zainteresowań.

Jeżeli jesteś osobą zaawansowaną – w czasie WARSZTATÓW WAKACYJNYCH będziesz miał szanse dokładniej przeanalizować klasykę tematów plastycznych tj. martwa natura, anatomia, architektura w pejzażu, tematy projektowe, akwarela, ołówek, piórko...

W okresie wakacji, uczestnicząc w 8 - miu zajęciach, przerobisz cały program początkujący.
Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.

Opłata czesne dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań wakacyjnych.

Opłata za kurs dla osób początkujących w okresie wakacyjnym - 500 zł (2 miesiące).

Zajęcia podstawowe (4 godziny zegarowe) odbywają się raz w tygodniu w wybranej grupie.
W przypadku opuszczenia zajęć (np. z powodu wyjazdu) można je zrealizować w innym terminie.
Układ zajęć jest elastyczny - możesz dostosować go do swoich planów wakacyjnych - zajęcia podzielone są na 8 zadań rysunkowych (czterogodzinnych bloków), które możesz wykonywać we wszystkich terminach wakacyjnych.


Grupa 1 - Czwartek 16-20 - grupa dla osób początkujących - BRAK WOLNYCH MIEJSC

Grupa 2 - Piątek 16-20 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 26 lipca

Grupa 3 - Sobota 10-14 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 27 lipca

Mogą Ciebie zainteresować także zajęcia w ramach WAKACYJNYCH WARSZTATÓW MALARSKICH

Serdecznie zapraszamy.

Na zajęcia wakacyjne w grupie początkującej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479, wypełniając formularz zgłoszeniowy (umieczony poniżej) lub wysyłając e-mail.

Formularz zgłoszeniowy

Wybierz grupę w której chcesz uczestniczyć:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: MODUŁ- KURS RYSUNKU Przemysław Ptaszyński z siedzibą 02-760 Warszawa ul. Soczi 8 nr lok. 47

*- Pola wymagane