FERIE ZIMOWE - ZAJĘCIA INTENSYWNE DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem i dysponujesz wolnym czasem w okresie ferii zimowych 2023, zapraszamy Cię na zajęcia w Naszej Pracowni. W czasie WARSZTATÓW ZIMOWYCH zostaniesz wprowadzony w najważniejsze zagadnienia teorii perspektywy, światłocienia, grafiki rysunkowej, anatomii oraz rysunku pejzażu i zieleni. Zajęcia w ferie zimowe mogą stanowić świetne wprowadzenie do programu zajęć normatywnych, pozwalają dokładniej i szerzej zrozumieć podstawy zagadnień rysunkowych i graficznych.

Osoby, które uczestniczą w zajęciach w czasie ferii, po przerobieniu materiału "feryjnego", kontynuują często naukę w okresie II semestru.

Jeżeli jesteś hobbystą i traktujesz rysunek jako rozwinięcie swoich zainteresowań – w czasie WARSZTATÓW W FERIE ZIMOWE zostaniesz poprowadzony indywidualnym tokiem nauczania, dopasowanym do twoich potrzeb i zainteresowań.

W okresie ferii, uczestnicząc w 8 zajęciach, przerobisz cały program początkujący.
Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.

Opłata czesne dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań.

Opłata za kurs intensywny dla osób początkujących w okresie ferii zimowych - 700 zł  (8 spotkań).

Serdecznie zapraszamy.

Na zajęcia w ferie zimowe w grupie początkującej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479, wypełniając formularz zgłoszeniowy lub wysyłając e-mail.