Kurs Rysunku Warszawa

Kurs Rysunku Warszawa – co to jest?

Kurs Rysunku w Warszawie w Szkole Moduł pomoże rozwinąć Twoje umiejętności manualne i pobudzi kreatywność poprzez naukę rysunku pod okiem doświadczonych profesjonalistów.
W trakcie zajęć nauczysz się wielu niezbędnych technik rysunkowych, światłocienia, perspektywy czy budowania kompozycji. Nauczysz się jak rysować postacie, bryły przestrzenne, architekturę, martwą naturę, pejzaże i obiekty codziennego użytku. Nasz kurs rysunku pomoże Ci zdobyć fundamentalną wiedzę na temat wielu interesujących zagadnień rysunkowych, graficznych i malarskich. Od lat specjalizujemy się w przygotowaniach kandydatów na studia artystyczne i do liceów plastycznych. Najważniejszym celem kursu jest umiejętność wykorzystywania przyswojonej wiedzy i doświadczeń w praktyce.

Co robimy na kursie rysunku?

Nasz warszawski kurs rysunku przeznaczony jest dla nastolatków, młodzieży uczącej się w szkołach średnich, studentów oraz osób dorosłych. Nasze kursy adresowane są zarówno do osób początkujących, jak i tych, które posiadają już wcześniejsze doświadczenia w temacie nauki rysunku.
W trakcie kursu zajmiemy się wieloma różnymi zagadnieniami rysunkowymi. Nauczymy Cię odpowiedniego stosowania proporcji, rysunku postaci, martwej natury, architektury czy przedmiotów codziennego użytku. Przyswoisz najważniejsze zagadnienia z teorii perspektywy, technik cieniowania, grafiki rysunkowej i nadawania faktur.
Nasz kurs rysunku jest doskonałym wyborem dla tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności, aby dostać się na wybrane studia artystyczne lub do wybranego liceum plastycznego.

Kurs rysunku – dla kogo?

Prowadzimy zajęcia z rysunku i zajęcia dla kandydatów na wyższe uczelnie, do liceów plastycznych oraz hobbystów i pasjonatów sztuki. Co roku, wielu naszych uczniów z powodzeniem aplikuje na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie i Wydział Architektury PW. Podczas naszego kursu rysunku będziesz pod opieką doświadczonych artystów i architektów, którzy pomogą rozwinąć Twoje umiejętności w zakresie rysunku, grafiki i projektowania.

Nasz kurs rysunku dostosowywany jest do potrzeb i indywidualnych możliwości uczestników. Będziemy Cię motywować i wspierać, tak abyś dążył do osiągnięcia założonych celów. Naszą misją jest inspirowanie i wspieranie rozwijających się artystów, bez względu na poziom zaawansowania. Nasze zajęcia skupiają się na odkrywaniu mocnych stron każdego uczestnika, doskonaleniu technik rysunkowych i czerpaniu radości z tworzenia.

Kurs Rysunku Warszawa Zapisy

Dlaczego warto wziąć udział w naszym kursie rysunku.

 1. Kompleksowy program:
  Nasz program został starannie przygotowany, tak aby wszystkie lekcje stanowiły spójną całość programową. Naukę rozpoczynamy od najprostszych zagadnień rysunkowych i systematycznie rozwijamy naszą wiedzę w kierunku wielowątkowych prac z dużą ilością detalu i wyzwań plastycznych. Zaczynamy od poznania podstawowych technik, jak perspektywa, proporcje i światłocień po zaawansowane zagadnienia, takie jak modelowanie sylwetki, budowanie nastroju i oświetlenia oraz koloru.
 2. Elastyczny czas zajęć:
  Zajęcia prowadzimy w kameralnych grupach, w okresie całego tygodnia. Możesz łatwo dopasować godziny zajęć do swojego kalendarza. W przypadku gdy opuścisz zajęcia swojej grupy możesz je odrobić innego dnia. Jeżeli potrzebujesz bardziej intensywnej nauki, możesz dopasować program do swoich porzeb łącząc naukę w kilku grupach.
 3. Środowisko twórcze:
  Nasza pracownia w Warszawie jest przyjaznym i inspirującym miejscem, które sprzyja rozwijaniu talentów i wymianie artystycznych doświadczeń. Wnętrza naszej pracowni są przystosowane do działań rysunkowych i malarskich. Posiadamy szerokie zbiory materiałów poglądowych, brył przestrzennych i elementów do martwych natur. Współpracujemy z elitą warszawskich modelek i modeli.
 4. Informacje o kursie rysunku w szkole Moduł:
  Prowadzimy zajęcia artystyczne w trakcie roku szkolnego. Podstawowy program zajęć obejmuje 4 godzinny blok zajęć tygodniowo w pracowni oraz wykłady online. Kurs jest dostępny dla wszystkich poziomów zaawansowania, od początkujących, poprzez grupy średnie do zaawansowanych.
 5. Lokalizacja:
  Znajdujemy się w przepięknej zabytkowej kamienicy w samym sercu Warszawy, z łatwym dostępem do transportu publicznego. Do naszej pracowni dostaniesz się w pięć minut piechotą z Dworca Centralnego, Placu Konstytucji czy Ronda Dmowskiego.
 6. Sukcesy:
  Co roku znaczna część naszych uczniów zdaje egzaminy wstępne na wymarzone studia i do Liceów Plastycznych. Zdobywamy najwyższe pozycje na listach osób przyjętych na ASP, Architekturę PW oraz uczelni zagranicznych.