Blog naszej szkoły rysunku

Opublikowano 07 Maja 2024
Jak narysować konia?

Narysuj z nami konia! Zapraszamy Cię do zabawy rysunkowej, w czasie której, krok po kroku objaśnimy CI jak narysować i wycieniować konia. Wiemy o tym doskonale, że koń jest pasją wielu młodych artystów. Podobnie jak postać czy portret człowieka potrafi elektrysoować wiele osób na początku drogi twórczej. Dla tego postanowiliśmy Ci maksymalnie ułatwić narysowanie tego silnego i tajemniczego zwierzęcia.

Opublikowano 28 Kwietnia 2024
Jak narysować kota?

Zapraszamy Cię do zabawy w rysowanie kotów. To świetne ćwiczenie plastyczne a zarazem temat, który jest jednym z  najczęściej poszukiwanych w sieci. Jeżeli znalazłeś ten poradnik u nas, serdecznie zapraszamy do skorzystania z materiałów. Rysuj z nami! 

Opublikowano 28 Grudnia 2023
Magia Rysunku Odręcznego - Sztuka Wyrażania Emocji

Sztuka rysunku odręcznego jest jednym z najbardziej intymnych i osobistych sposobów wyrażania emocji. To medium pozwala na przekazywanie uczuć, myśli i doświadczeń w sposób, który jest często bardziej złożony od słowa pisanego.

Opublikowano 18 Września 2023
Dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku, który odbędzie się 24-go września 2023. Otworzymy dla Was naszą pracownię by pokazać co robimy, jak pracujemy, kogo uczymy oraz do jakich szkół i uczelni przygotowujemy naszych uczniów. Do zobaczenia :)

Opublikowano 24 Lipca 2023
Przewodnik po technikach rysunkowych.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania krótkiego przewodnika po technikach rysunkowych. Znajdziesz tutaj wskazówki związane z powiązaniami funkcjonalnymi i plastycznymi poszczególnych przyrządów rysunkowych. Dowiesz się, dlaczego piórko jest bardziej odpowiednie dla architekta a węgiel dla kandydata na Akademię Sztuk Pięknych. Każda z opisanych technik jest wspaniałą przygodą, warto jest więc jak najwięcej o nich wiedzieć.

Opublikowano 19 Stycznia 2023
Kilka słów o nauce rysunku.

Zastanawiasz się nad zapisem do naszej szkoły rysunku ? Nie wiesz jakich korzyści możesz się spodziewać po naszych profesjonalnych lekcjach rysunku. Warto byś przeczytał ten artykuł. Dowiesz się, czego nowego nauczysz się w naszej szkole rysunku i jak może to wpłynąć na Twoje samopoczucie, rozwój osobisty i wrażliwość. Zapraszamy.

Opublikowano 03 Października 2022
Jak wybrać odpowiedni kurs w naszej szkole rysunku.

Czy jesteś osobą, która nigdy nie uczyła się w profesjonalnej szkole rysunku? Zastanawiasz się, do której grupy powinieneś się zapisać? W takim wypadku będzie to najprawdopodobniej grupa początkująca. W tym tekście znajdziesz wiele wskazówek, które wyjaśnią Ci jak przebiega nauka rysunku w różnych kierunkach - Architektura, ASP, Liceum Plastyczne, Pjatk. Znajdziesz także odpowiedz na pytanie, dla czego powinieneś rozpocząć naukę od podstaw w grupie normatywnej.

Opublikowano 05 Września 2022
Samodzielna nauka rysunku – podstawy

Jeżeli myślisz o tym by samodzielnie rozpocząć naukę rysunku, mamy dla ciebie kilka porad i trików na początek. Większość młodych artystów rozpoczyna swoją przygodę w formie zorganizowanej, w ramach zajęć plastycznych. Jest jednak możliwe rozpoczęcie nauki samemu. W tym tekście znajdziesz wiele porad oraz przykłady samodzielnie wykonanych prac rysunkowych i malarskich.

© MODUŁ KURS RYSUNKU - All Rights Reserved