Dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku

Opublikowano 18 Września 2023
Udostępnij:

Wernisaż w Szkole Rysunku Moduł.

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty połączony w z wernisażem prac uczniów w dniu 24 września 2023 r. Będziemy dla was otwarci pomiędzy godziną 14-tą a 19-tą. W tych godzinach możesz nas odwiedzić i poczuć klimat naszej pracowni.

W czasie dnia otwartego zaprezentujemy Ci prace naszych uczniów, które były wykonane w ciągu ostatnich kilku lat. Szczególnie skupimy się na pracach z poprzedniego rocznika. Nie wszystkie są prace są w naszym posiadaniu, więc część z nich będziesz mógł podziwiać w postaci prezentacji multimedialnej. Oczywiście na ścianach naszej szkoły rysunku wisi bardzo wiele prac rysunkowych malarskich, które można podziwiać w oryginale.

Dzień otwarty

W ramach prezentacji multimedialnej zaprezentujemy Ciekawe wydarzenia z historii naszej szkoły rysunku, jak wyjazdy plenerowe i filmy stworzone przez naszych kursantów. Będziesz mógł podziwiać materiały nawet sprzed 15-tu lat i poczuć ducha poprzednich pokoleń artystów, którzy zaczynali swoją drogę artystyczną w Szkole Rysunku Moduł.

Jeżeli odwiedzisz nas tego dnia, będziesz mógł porozmawiać z prowadzącymi i kierownikiem naszej pracowni. Dowiesz się więcej o typach zajęć prowadzonych w naszej szkole rysunku, sposobie ich prowadzenia i powiązaniach pomiędzy nimi. Dowiesz się jak możesz dopasować zajęcia do swoich planów i zamierzeń, które z rozwiązań będą najlepsze dla Ciebie.
Praca na zajęciach

Ważnym aspektem dnia otwartego jest możliwość poznania się i rozmowy o Twoich planach i potrzebach artystycznych. Będziesz mógł poznać nasze sposoby działania i podejście do pracy artystycznej z młodzieżą i dorosłymi. Jeżeli nie wiesz od czego zacząć naukę i masz wątpliwości czy poradzisz sobie na zajęciach artystycznych, przyjdź na dzień otwarty a o wszystkim Ci opowiemy. Przekonamy Cię, że zajęcia rysunkowe to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu. Rysunek i malarstwo mogą stać się Twoją pasją i sposobem na życie.

Na dniu otwartym możesz pojawić się w dowolnym momencie w godzinach od 14-tej do 19-tej. To czy pojawisz się na początku czy pod koniec nie ma znaczenia w odniesieniu do programu. Na wizytę zaplanuj sobie ok. pół godziny. Jeżeli będziesz chciał zostać z nami dłużej – będziemy zaszczyceni. Serdecznie zapraszamy.

Jeśli chcesz rozpocząć swoją rysunkową przygodę, sprawdź naszą ofertę - Moduł, Szkoła Rysunku

© MODUŁ KURS RYSUNKU - All Rights Reserved