Znaleziono 3 wpisy z archiwum "2015-09"

Opublikowano 24 Września 2015
Kategoria
Czym jest rysunek żurnalowy ?

W jakim stylu uczy prowadzący ? Jak będę uczony rysunku żurnalowego ? Mogę dostać próbkę, jak będę to rysował ? To częste pytania osób, które zainteresowane są działaniami w kierunku rysunku żurnalowego. Odpowiedź nie jest bezpośrednia ani łatwa. Rysunek żurnalowy ma oparcie w tzw. rysunku klasycznym. Jeżeli chcesz rysować interpretacje żurnalowe, musisz nauczyć się prawidłowo budować, postać i poznać podstawowe założenia anatomii.

Opublikowano 17 Września 2015
Kategoria
Praca Tygodnia - WRZESIEŃ 1

Z początkiem roku szkolnego powzięte zostało postanowienie, iż w każdym tygodniu będziemy publikowali najlepszą pracę wykonaną w tym okresie. W tym tygodniu za najciekawszą uważam pracę Justyny Pianki - "improwizację" do skał Ivana Shiskina w klimacie fantasy. Praca przedstawia skały klasycznego rosyjskiego autora, wykonane w pierwszym planie z lewej strony. Dopełnieniem do skał jest wojownik na gadzie, miasto w kanionie oraz chorda wojów (prawdopodobnie orków).

Opublikowano 10 Września 2015
Kategoria
Nauka rysunku to zabawa!

Siadasz przed pustą kartką na (zajęciach rysunkowych lub w domu) i zastanawiasz się jak "to" narysować, aby było genialnie wymyślone, świetnie skomponowane i narysowane idealnie z punktu widzenia technicznego... I to jeszcze szybko, bo czasu mało. Masz pustkę w głowie... Wiesz przecież, że nie spełnisz swoich oczekiwań... TO PO CO TO W OGÓLE RYSOWAĆ ? Lepiej zrobię coś innego.

© MODUŁ KURS RYSUNKU - All Rights Reserved

Deprecated: explode(): Passing null to parameter #2 ($string) of type string is deprecated in /home/modul/public_html/blog/conf/function.inc.php on line 433