FERIE ZIMOWE - ZAJĘCIA INTENSYWNE DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH

Uwaga w roku 2021, ze względu na sytuację, nie prowadzimy intensywnych zajęć feryjnych dla osób początkujących.

Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z rysunkiem i dysponujesz wolnym czasem w okresie ferii zimowych, zapraszamy Ciebie na zajęcia w Naszej Pracowni. W czasie WARSZTATÓW ZIMOWYCH zostaniesz wprowadzony w najważniejsze zagadnienia teorii perspektywy, światłocienia, grafiki rysunkowej, anatomii oraz rysunku pejzażu i zieleni. Zajęcia w ferie zimowe mogą stanowić świetne wprowadzenie do programu zajęć normatywnych, pozwalają dokładniej i szerzej zrozumieć podstawy zagadnień rysunkowych i graficznych.

Osoby, które uczestniczą w zajęciach w czasie ferii, po przerobieniu materiału "feryjnego", kontynuują często naukę w okresie II semestru (marzec-czerwiec).

Jeżeli jesteś hobbystą i traktujesz rysunek jako rozwinięcie swoich zainteresowań – w czasie WARSZTATÓW W FERIE ZIMOWE zostaniesz poprowadzony indywidualnym tokiem nauczania, dopasowanym do twoich potrzeb i zainteresowań.

W okresie ferii, uczestnicząc w 8 - miu zajęciach, przerobisz cały program początkujący.
Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.

Opłata czesne dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań.

Opłata za kurs intensywny dla osób początkujących w okresie ferii zimowych - 500 zł  (8 spotkań).

START - PONIEDZIAŁEK - 10 LUTY -  godz. 12-16

WTOREK - 11 LUTY - godz 12-16

ŚRODA - 12 LUTY - godz 12-16 

CZWARTEK - 13 LUTY - godz 12-16

PONIEDZIAŁEK - 17 LUTY - godz 12-16

WTOREK - 18 LUTY - godz 12-16

ŚRODA - 19 LUTY - godz 12-16

CZWARTEK - 20 LUTY - godz 12-16

Możemy dostosować terminy Twoich zajęć do możliwości czasowych w trakcie ferii zimowych - napisz do nas w tej sprawie.

Serdecznie zapraszamy.

Na zajęcia w ferie zimowe w grupie początkującej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479, wypełniając formularz zgłoszeniowy (umieczony poniżej) lub wysyłając e-mail.

Formularz zgłoszeniowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: MODUŁ- KURS RYSUNKU Przemysław Ptaszyński z siedzibą 02-760 Warszawa ul. Soczi 8 nr lok. 47

*- Pola wymagane