Wakacyjny Kurs Rysunku

Jeśli szukasz wakacyjnego Kursu Rysunku w Warszawie, który poprawi Twoje umiejętności artystyczne i rozwinie kreatywność, to trafiłeś we właściwe miejsce! Nasz kurs rysunku to doskonały wybór dla osób chcących rozwinąć swoje zainteresowania artystyczne w czasie wakacji.

Wakacyjny kurs rysunku – co to jest?

Wakacyjny Kurs Rysunku w Szkole Moduł rozwinie Twoje umiejętności artystycznych i kreatywność poprzez naukę rysunku. W trakcie zajęć nauczysz się technik rysunkowych, perspektywy, światłocienia i umiejętności budowania kompozycji. Nauczymy Cię rysować postacie, martwą naturę, architekturę, przedmioty codziennego użytku, zieleń i pejzaż. Zdobędziesz też wiedzę teoretyczną na temat różnych aspektów rysowania. Najważniejszym celem kursu jest byś umiał zastosować wiedzę i umiejętności w praktyce.

Wakacyjny kurs rysunku

Co robimy na kursie?

Nasz wakacyjny kurs w Warszawie przeznaczony jest dla nastolatków, uczniów szkół średnich, studentów i osób dorosłych. W naszej pracowni uczymy zarówno osoby początkujące, jak i te posiadające już wcześniejsze doświadczenia rysunkowe.
W trakcie trwania kursu zajmiemy się wieloma różnymi tematami rysunkowymi. Nauczysz się prawidłowego stosowania proporcji rysując postacie ludzkie, martwą naturę, budowle, przedmioty codziennego użytku, rośliny itp. Zostaniesz wprowadzony w najważniejsze zagadnienia teorii perspektywy, technik cieniowania i nadawania faktur oraz grafiki rysunkowej.
Nasz kurs jest doskonałym wyborem dla osób, które chcą poprawić swoje umiejętności rysunkowe w celu aplikacji na wybrane studia artystyczne lub liceum plastycznego.

Kurs rysunku w wakacje – dla kogo?

Prowadzimy lekcje rysunku i zajęcia dla kandydatów na wyższe uczelnie, do liceów plastycznych i dla hobbystów. Podczas kursu wakacyjnego będziesz uczył się z doświadczonymi artystami, którzy rozwiną Twoje umiejętności rysunkowe. Jeżeli jesteś hobbystą i rysunek jest Twoją pasją, w czasie warsztatów wakacyjnych program nauki dopasujemy do twoich potrzeb i zainteresowań. Zajęcia wakacyjne odbywają się w różnych terminach i formatach —  łatwo dopasujesz je do swojego wakacyjnego kalendarza. 
Zajęcia w grupach wakacyjnych stanowią świetne wprowadzenie do programu zajęć prowadzonych w trakcie roku szkolnego. W okresie wakacji przerobisz cały program początkujący. Zagadnienia pozwolą ci dokładniej i szerzej zrozumieć podstawy zagadnień rysunkowych i graficznych.
Zajęcia są dostosowywane do potrzeb i móżliwości uczestników.  Będziemy Cię wspierać i motywować, do osiągnięcia założonych celów.
Jeśli szukasz wakacyjnego Kursu Rysunku w Warszawie to nasza oferta jest idealna dla Ciebie.
Nie czekaj. Zapisz się już dziś. Zacznij rozwijać swoją pasję do rysowania!

Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.
Opłata dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań wakacyjnych.
Łącznie jest to 32 godziny praktycznych zajęć rysunkowych.

KURS TRWAJĄCY CAŁY OKRES WAKACJI — LIPIEC I SIERPIEŃ 2023
DWA MIESIĄCE, RAZ W TYGODNIU, 4 GODZ.

Opłata za kurs dla osób początkujących w okresie wakacyjnym - 720 zł (8 zajęć/8 tygodni).

Zajęcia podstawowe (4 godziny zegarowe) odbywają się raz w tygodniu w wybranej grupie.
W przypadku opuszczenia zajęć (np. z powodu wyjazdu) można je zrealizować w innym terminie.
Układ zajęć jest elastyczny — możesz dostosować go do swoich planów wakacyjnych — zajęcia podzielone są na 8 zadań rysunkowych (czterogodzinnych bloków), które możesz wykonywać we wszystkich terminach wakacyjnych.

Grupa 1 - Sobota 10-14 - grupa dla osób początkujących — start 1 lipca 2023

Grupa 2 - Czwartek 16-20 - grupa dla osób początkujących — start 6 lipca 2023

"KURS DWUTYGODNIOWY"/ GRUPA X / 3-13 LIPCA 2023
BARDZO CIEKAWY FORMAT ZAJĘĆ

Opłata za kurs dla osób początkujących w okresie wakacyjnym - 720 zł (8 zajęć).

W przypadku opuszczenia zajęć (np. z powodu wyjazdu) można je zrealizować w innym terminie.

Terminarz spotkań grupy:

poniedziałek 12-16 (3 lipca), wtorek 12-16 (4 lipca), środa 12-16 (5 lipca), czwartek 12-16 (6 lipca),

poniedziałek 12-16 (10 lipca), wtorek 12-16 (11 lipca), środa 12-16 (12 lipca), czwartek 12-16 (13 lipca).

Grupa X — grupa dla osób początkujących zaczynamy poniedziałek 3 lipca 2023.

Formularz zgłoszeniowy
Wybierz grupę w której chcesz uczestniczyć
Pola wymagane

Jak wyglądały zajęcia grupy wakacyjnej w latach poprzednich ? -> KLIKNIJ TU

* Jest możliwość "miksowania" bloków 4-rech zajęć w ramach kursu raz w tygodniu i kursu "dwutygodniowego" np. tydzień na początku wakacji + cały sierpień albo np. lipiec "raz w tygodniu" i koniec sierpnia w ramach kursu "dwutygodniowego".

Mogą Cię zainteresować także zajęcia w ramach 
WAKACYJNYCH WARSZTATÓW MALARSKICH

Serdecznie zapraszamy.

Na zajęcia wakacyjne w grupie początkującej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479, wypełniając formularz zgłoszeniowy (umieszczony powyżej) lub wysyłając e-mail.