MALARSTWO W WAKACJE

Jeżeli interesujesz się malarstwem sztalugowym, akrylowym lub olejnym zapraszamy cię na zajęcia wakacyjne w naszej pracowni. Stanowimy zdecydowaną czołówkę polskich pracowni malarskich i z przyjemnością wprowadzimy Cię w świat sztuki.

Zajęcia w wakacje mogą stanowić wprowadzenie do zajęć typu ASP, w czasie roku szkolnego oraz podstawę dla osób starających się o przyjęcie do liceów plastycznych. Zajęcia malarskie będą także świetną rozrywką dla hobbystów. Zajęcia malarskie zaczynamy od podstaw i nie wymagamy wcześniejszego przygotowania rysunkowego czy malarskiego.

W czasie pierwszych zajęć poznajemy podstawowe bryły przestrzenne i ogólne zasady perspektywy. Drugie zajęcia to już praca kolorem z natury... Podczas ośmiu zajęć w wakacje namalujemy 5 martwych natur, postać ludzką i pejzaż. Z powodzeniem będzie można użyć tych prac do teczek na ASP, PJATK, Uczelni Zagranicznych czy do Liceów Plastycznych.

Jeżeli chcesz tak malować koniecznie zapisz się na kurs malarstwa w wakacje ;)

W okresie wakacji, uczestnicząc w ośmiu zajęciach, przerobisz cały program malarski początkujący. 
Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.

Opłata czesne dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań wakacyjnych.

Opłata za kurs dla osób początkujących w okresie wakacyjnym - 740 zł (2 miesiące).

Zajęcia podstawowe (4 godziny zegarowe) odbywają się raz w tygodniu w wybranej grupie.
W przypadku opuszczenia zajęć (np. z powodu wyjazdu) można je zrealizować w innym terminie.

Układ zajęć jest elastyczny — możesz dostosować go do swoich planów wakacyjnych — zajęcia podzielone są na 8 zadań malarskich (czterogodzinnych bloków), które możesz wykonywać w obu terminach wakacyjnych.

Grupa MALARSKA 1 - Czwartek 16-20 - dla osób początkujących zaczynamy 4 lipca

Grupa MALARSKA 2 - Sobota 10-14 - dla osób początkujących zaczynamy 6 lipca

Serdecznie zapraszamy.

Wakacje Malarskie
Na zajęcia wakacyjne w grupie początkującej malarskiej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479 , wypełniając poniższy formularz zapisów lub wysyłając e-mail.
Wybierz
Pola wymagane