Zapisy - formularz zgłoszeniowy

Na zajęcia w Naszej Pracowni możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479, wypełniając poniższy formularz zgłoszeniowy lub wysyłając list e-mail.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Bardzo ważnym jest dla nas Wasze bezpieczeństwo. Pracownię przygotujemy usuwając co drugie miejsce siedzące. Jednocześnie zamontujemy w każdym pomieszczeniu podajnik na płyn do dezynfekcji. Traf chciał, że jesteśmy chyba jedyną pracownią, która ma możliwość całkowitego podzielenia wszystkich uczestników w dwóch innych budynkach i w 4-rech salach (strefach) - będziemy używać co 2-gie stanowisko. Nasi uczestnicy z grup ASP będą pracowali tylko przy sztalugach, które stanowią naturalne oddzielenie. Jednocześnie posiadamy zupełnie oddzieloną piątą salę dla osób z "obciążeniami", które szczególnie obawiają się kontaktu z innymi. Na bieżąco dezynfekujemy wszystkie powierzchnie. Dodatkowym naszym atutem jest fakt, że podwórzu naszej kamienicy jest ogród ok. 2000 m.2 - będziemy go często wykorzystywać do bezpiecznej pracy plenerowej.

Po wypełnieniu formularza prosimy o "polubienie" naszej strony na Facebook,u wciskając przycisk poniżej.
Uzyskasz w ten sposób dostęp do najświeższych informacji oraz prac plastycznych tam prezentowanych
.

 

Formularz zgłoszeniowy

Zaznacz grupę w której chcesz uczestniczyć:

Opcjonalne terminy, gdyby w grupie docelowej nie było dostępnych miejsc. Możesz zaznaczyć kilka opcji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: MODUŁ- KURS RYSUNKU Przemysław Ptaszyński z siedzibą 02-760 Warszawa ul. Soczi 8 nr lok. 47

*- Pola wymagane