MALARSTWO W WAKACJE

Jeżeli interesujesz się malarstwem sztalugowym, alkrylowym lub olejnym zapraszamy CIę na zajęcia wakacyjne w naszej pracowni. Stanowimy zdecydowaną czołówkę polskich pracowni malarskich i z przyjemnością wprowadzimy Cię w świat sztuki. Zajęcia w wakacje mogą stanowić wprowadzenie do zajęć typu ASP, w czasie roku szkolnego oraz podstawę dla osób starających się o przyjęcie do liceów plastycznych. Zajęcia malarskie będą także świetną rozrywką dla hobbystów. Zajęcia malarskie zaczynamy od podstaw i nie wymagamy wcześnijszego przygotowania rysunkowego czy malarskiego. W czasie pierwszych zajęć poznajemy podstawowe bryły przestrzenne i ogólne zasady perspektywy. Drugie zajęcia to już praca kolorem z natury... Podczas ośmiu zajęć w wakacje namalujemy 5 martwych natur, postać ludzką i pejzaż. Z powodzeniem będzie można użyć tych prac do teczek na ASP, PJATK, Uczelni Zagranicznych czy do Liceów Plastycznych.
Jeżeli chcesz tak malować koniecznie zapisz się na MALARSKIE WAKACJE ;)

W okresie wakacji, uczestnicząc w 8 - miu zajęciach, przerobisz cały program malarski-początkujący.
Każde zajęcia trwają po 4 godz. zegarowe.

Opłata czesne dotyczy wszystkich 8 zajęć, czyli całego cyklu spotkań wakacyjnych.

Opłata za kurs dla osób początkujących w okresie wakacyjnym - 500 zł (2 miesiące).

Zajęcia podstawowe (4 godziny zegarowe) odbywają się raz w tygodniu w wybranej grupie.
W przypadku opuszczenia zajęć (np. z powodu wyjazdu) można je zrealizować w innym terminie.

Układ zajęć jest elastyczny - możesz dostosować go do swoich planów wakacyjnych - zajęcia podzielone są na 8 zadań rysunkowych (czterogodzinnych bloków), które możesz wykonywać w obu terminach wakacyjnych.

Grupa MALARSKA 1 - Piątek 16-20 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 5 lipca 2019

Grupa MALARSKA 2 - Sobota 10-14 - grupa dla osób początkujących zaczynamy 6 lipca 2019

Serdecznie zapraszamy.

Na zajęcia wakacyjne w grupie początkującej możesz zapisać się telefonicznie 501 368 479 , wypełniając poniższy formularz zapisów lub wysyłając e-mail.

Formularz zgłoszeniowy

Wybierz grupę w której chcesz uczestniczyć:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: MODUŁ- KURS RYSUNKU Przemysław Ptaszyński z siedzibą 02-760 Warszawa ul. Soczi 8 nr lok. 47

*- Pola wymagane