Przeglądanie wpisów użytkownika: Przemysław Ptaszyński

Opublikowano 18 Września 2023
Dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku, który odbędzie się 24-go września 2023. Otworzymy dla Was naszą pracownię by pokazać co robimy, jak pracujemy, kogo uczymy oraz do jakich szkół i uczelni przygotowujemy naszych uczniów. Do zobaczenia :)

Opublikowano 24 Lipca 2023
Przewodnik po technikach rysunkowych.

Serdecznie zapraszamy do przeczytania krótkiego przewodnika po technikach rysunkowych. Znajdziesz tutaj wskazówki związane z powiązaniami funkcjonalnymi i plastycznymi poszczególnych przyrządów rysunkowych. Dowiesz się, dlaczego piórko jest bardziej odpowiednie dla architekta a węgiel dla kandydata na Akademię Sztuk Pięknych. Każda z opisanych technik jest wspaniałą przygodą, warto jest więc jak najwięcej o nich wiedzieć.

Opublikowano 19 Stycznia 2023
Kilka słów o nauce rysunku.

Zastanawiasz się nad zapisem do naszej szkoły rysunku ? Nie wiesz jakich korzyści możesz się spodziewać po naszych profesjonalnych lekcjach rysunku. Warto byś przeczytał ten artykuł. Dowiesz się, czego nowego nauczysz się w naszej szkole rysunku i jak może to wpłynąć na Twoje samopoczucie, rozwój osobisty i wrażliwość. Zapraszamy.

Opublikowano 03 Października 2022
Jak wybrać odpowiedni kurs w naszej szkole rysunku.

Czy jesteś osobą, która nigdy nie uczyła się w profesjonalnej szkole rysunku? Zastanawiasz się, do której grupy powinieneś się zapisać? W takim wypadku będzie to najprawdopodobniej grupa początkująca. W tym tekście znajdziesz wiele wskazówek, które wyjaśnią Ci jak przebiega nauka rysunku w różnych kierunkach - Architektura, ASP, Liceum Plastyczne, Pjatk. Znajdziesz także odpowiedz na pytanie, dla czego powinieneś rozpocząć naukę od podstaw w grupie normatywnej.

© MODUŁ KURS RYSUNKU - All Rights Reserved