Przeglądanie wpisów użytkownika: Przemysław Ptaszyński

Opublikowano 07 Maja 2024
Jak narysować konia?

Narysuj z nami konia! Zapraszamy Cię do zabawy rysunkowej, w czasie której, krok po kroku objaśnimy CI jak narysować i wycieniować konia. Wiemy o tym doskonale, że koń jest pasją wielu młodych artystów. Podobnie jak postać czy portret człowieka potrafi elektrysoować wiele osób na początku drogi twórczej. Dla tego postanowiliśmy Ci maksymalnie ułatwić narysowanie tego silnego i tajemniczego zwierzęcia.

Opublikowano 28 Kwietnia 2024
Jak narysować kota?

Zapraszamy Cię do zabawy w rysowanie kotów. To świetne ćwiczenie plastyczne a zarazem temat, który jest jednym z  najczęściej poszukiwanych w sieci. Jeżeli znalazłeś ten poradnik u nas, serdecznie zapraszamy do skorzystania z materiałów. Rysuj z nami! 

Opublikowano 28 Grudnia 2023
Magia Rysunku Odręcznego - Sztuka Wyrażania Emocji

Sztuka rysunku odręcznego jest jednym z najbardziej intymnych i osobistych sposobów wyrażania emocji. To medium pozwala na przekazywanie uczuć, myśli i doświadczeń w sposób, który jest często bardziej złożony od słowa pisanego.

Opublikowano 18 Września 2023
Dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku

Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty w naszej Szkole Rysunku, który odbędzie się 24-go września 2023. Otworzymy dla Was naszą pracownię by pokazać co robimy, jak pracujemy, kogo uczymy oraz do jakich szkół i uczelni przygotowujemy naszych uczniów. Do zobaczenia :)

© MODUŁ KURS RYSUNKU - All Rights Reserved