Przeglądanie wpisów użytkownika: Przemysław Ptaszyński

Opublikowano 03 Października 2022
Jak wybrać odpowiedni kurs w naszej szkole rysunku.

Czy jesteś osobą, która nigdy nie uczyła się w profesjonalnej szkole rysunku? Zastanawiasz się, do której grupy powinieneś się zapisać? W takim wypadku będzie to najprawdopodobniej grupa początkująca. W tym tekście znajdziesz wiele wskazówek, które wyjaśnią Ci jak przebiega nauka rysunku w różnych kierunkach - Architektura, ASP, Liceum Plastyczne, Pjatk. Znajdziesz także odpowiedz na pytanie, dla czego powinieneś rozpocząć naukę od podstaw w grupie normatywnej.

Opublikowano 05 Września 2022
Samodzielna nauka rysunku – podstawy

Jeżeli myślisz o tym by samodzielnie rozpocząć naukę rysunku, mamy dla ciebie kilka porad i trików na początek. Większość młodych artystów rozpoczyna swoją przygodę w formie zorganizowanej, w ramach zajęć plastycznych. Jest jednak możliwe rozpoczęcie nauki samemu. W tym tekście znajdziesz wiele porad oraz przykłady samodzielnie wykonanych prac rysunkowych i malarskich.

Opublikowano 28 Czerwca 2022
Rozpocznij kurs rysunku – naucz się języka sztuki.

Zastanawiałeś się kiedyś czym różni się kurs rysunku lub malarstwa od kursów języków obcych? W tym artykule dowiesz się jakie są elementy wspólne oraz różnice. Dodatkowo zorientujesz się jakiej atmosfery i straegii w działaniu możesz się spodziwać na naszych zajęciach artystycznych.

Opublikowano 09 Czerwca 2022
Kurs rysunku - pozytywne aspekty takiej nauki.

Bardzo często pytacie, czy lepiej jest uczyć się rysunku i malarstwa samemu czy też zapisać się na kurs rysunku i robić to grupowo. W tym artykule ukazujemy aspekty jednego i drugiego rozwiązania. Przeczytaj artykuł i dowiedz się dla czego powinieneś do nas dołączyć i zapisać się wreszcie na kurs rysunku.

© MODUŁ KURS RYSUNKU - All Rights Reserved